Відкрився пункт пропуску Шегині на кордоні з Польщею: хто може його пройти

У Держприкордонслужбі розповіли, скільки людей перейшли кордон з Польщею після відкриття КПП Шегині

Відкрився пункт пропуску Шегині на кордоні з Польщею: хто може його пройти

Що зараз відбувається на пропускному пункті Шегині на кордоні з Польщею, який відкрився в ніч на 16 травня, розповів спікер Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі каналу "Україна 24".

"За перший день роботи пункту пропуску через нього пройшло близько 1300 осіб, з яких 900 - на вхід в Україну. Це переважно громадяни України. За сьогодні тільки на вхід на 12.00 пройшли близько 700 осіб. Ймовірно, в перший день люди спостерігали, чи відкриється пропускний пункт і в якому режимі він буде працювати. Ми очікуємо, що кількість людей збільшиться", — сказав він.

За словами Демченко, з початку карантину більше людей в'їжджало в Україні, ніж виїжджало з неї. Він зазначив, що на цей час і з української, і з польської сторони вистачає ресурсів, щоб безперешкодно пройти кордон, черг немає. При цьому чиновник зазначив, що перейти кордон можуть не всі.

"Не всі українці можуть вільно потрапити на територію Польщі. Це дозволено тільки деяким категоріям громадян. Це ті, хто має дозвіл на проживання в Польщі, карту поляка, і так далі. Якщо є необхідність і польська сторона прийме причину, тоді можна потрапити на територію Польщі, в інших випадках буде відмова у в'їзді. у Польщі працюють ті ж правила з карантину, як і в Україні", — розповів він.

Читайте також

Популярні відео

Раніше президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про потребу країн ЄС в заробітчан з України.

Джерело Україна 24 Теги