У МВС розповіли, чи можна повністю перекрити в'їзд до Києва

У МВС розповіли про повноваження правоохоронців під час карантину в Україні

У МВС розповіли, чи можна повністю перекрити в'їзд до Києва

У Міністерстві внутрішніх справ України визнали, що повністю закрити Київ на в'їзд і виїзд неможливо. Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив заступник глави МВС Антон Геращенко.

«Повністю закрити тримільйонне місто на в'їзд і виїзд неможливо, тому що є люди, які живуть в передмістях і працюють на підприємствах стратегічної інфраструктури», – зазначив Геращенко.

За його словами, під час дії карантину у поліції досить обмежені можливості.

«Ми можемо на виконання рішення Кабінету міністрів припиняти діяльність тих закладів, які заборонені під час карантину, мається на увазі ресторани, кафе, магазини – не продуктові, не аптеки і не заправки. Але ми не можемо забороняти переміщення наших громадян. Наразі Київ далеко просунувся у справі карантину. Мер Віталій Кличко бере на себе лідерство, відповідальність за здоров'я киян. Ми підтримуємо всі його дії щодо обмеження руху в громадському транспорті, оскільки зупинка епідемії прямо залежить від мінімізації контактів хворих з тими, хто ще не захворів», – наголосив заступник голови МВС.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавіруса СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Коронавірус уперше зафіксували в китайському місті Ухань наприкінці 2019 року. З початку 2020 року вірус почав стрімко розповсюджуватися по іншим країнам. 

Теги