Дружина Гордона пояснила, чому інтерв'ю з Гіркіним - удача для України

Україна отримала нові задокументовані свідчення російської агресії, зазначила журналістка

Дружина Гордона пояснила, чому інтерв'ю з Гіркіним - удача для України

Інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім ватажком бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним і депутатом Держдуми РФ Наталією Поклонською - "велика удача для України".

Про це в ефірі "Україна 24" заявила дружина Гордона, журналістка Алеся Бацман. За її словами, інтерв'ю дозволило Україні отримати нові свідоцтва російської агресії.

"Ці два інтерв'ю - велика журналістська удача, це удача для держави Україна. Залишаться факти і результат. Ці інтерв'ю - прямі задокументовані свідчення російської агресії проти України, які вперше були зроблені в Україні і які за міжнародним правом можуть використовуватися в міжнародних судах", - заявила Бацман.

Читайте також

Зокрема, Поклонська особисто підтвердила, що її призначав на посаду так званого "прокурора Криму" кадровий співробітник ГРУ РФ, нагадала журналістка.

"Цим вона ще раз закріпила то клеймо, яке на себе взяла Росія, анексувавши Крим. Крім того, Поклонська зробила масу подарунків процесуального характеру, які юристи будуть використовувати в судах. Що стосується інтерв'ю Гіркіна... Гіркін підтвердив, що він особисто просив Кремль через Аксьонова (т.зв. "главу Криму" - ред.) доставити терористам "Бук" разом з екіпажем, до цього це не було підтверджено. Флешки з інтерв'ю в Гаазі, їх надіслали компетентні українські органи", - зазначила Бацман.

Популярні відео

Нагадаємо, раніше журналіст-розслідувач Bellingcat Христо Грозєв заявив в ефірі каналу "Україна 24", що інтерв'ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім лідером бойовиків "ДНР" Ігорем Гіркіним може стати матеріалом у міжнародному суді в Гаазі щодо збитого на Донбасі "Боїнга" MH17.

Джерело Україна 24 Теги