"Зеленський дивився квадратними очима": режисер "Слуги народу" про створення серіалу

Олексій Кирющенко вважає, що йому вдалося створити новий жанр

"Зеленський дивився квадратними очима": режисер "Слуги народу" про створення серіалу

Режисер серіалу "Слуга народу" Олексій Кірющенко в ефірі каналу "Україна 24" розповів про створення фільму, в якому нинішній президент України Володимир Зеленський зіграв главу держави Василя Голобородька.

"У нашого спільного друга і партнера по "Кварталу-95" Андрія Яковлєва був день народження. Ми зібралися тісною компанією в ресторані, і Володя Зеленський, дивлячись на мене квадратними очима, він ніколи в серіалі не знімався, а зйомки повинні були початися через півтора місяці - він запитав: що ми зніматимемо? Я у відповідь дзеркально сказав: я не знаю", - сказав Кирющенко.

Читайте також

Режисер зазначив, що студії "Квартал 95" вдалося створити новий жанр у кіно.

"Був перший драфт - 4 епізоди, ми з головою поринули у всілякі сателіти-проекти - Гоголя, Салтикова-Щедріна, в іншу класику, сатиру політичну. І вигадали на свою голову складний жанр, складніший ніж "Картковий будинок", тому що ми не документально, ми сатира. Але так як життя в Україні - сама по собі сатира, то це переграти і пересмішити неможливо", - заявив він.

Популярні відео

Нагадаємо, режисер "Слуги народу" Олексій Кирющенко в ефірі "Україна 24" заявив, що перший рік президента України Володимира Зеленського при владі видався складнішим, ніж у його прототипу з кіно Василя Голобородька.

Джерело Україна 24 Теги