Стало відомо, хто очолив Міністерство освіти і науки

Любомира Мандзій назвала головні виклики під час тимчасового виконання обов’язків міністра освіти

Стало відомо, хто очолив Міністерство освіти і науки

Тимчасове виконання обов’язків міністра освіти і науки України покладено на Любомиру Мандзій. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 25 березня, ідеться у повідомленні на сайті Міносвіти.

“Це дуже велика відповідальність. У зв’язку з пандемією коронавірусу та всеукраїнським карантином перед міністерством стоїть безліч нагальних викликів та проблем. І найважливіше – ми не маємо часу на повільні рішення: нам потрібно реагувати тут і зараз, вирішити питання закінчення навчального року, проведення вступної кампанії та багато іншого”, – зазначила Мандзій.

Любомира Мандзій народилася 10 травня 1973 року у селі Опака Дрогобицького району Львівської області. У 1995 році закінчила Львівський державний університет імені Івана Франка за спеціальністю "Географія".

У 2003 році захистила дисертацію на звання кандидата політичних наук. 2008 року отримала вчене звання доцента. З 2001 до 2016 року працювала на кафедрі політології філософського факультету Львівського національного університету імені І. Франка.

Протягом 2016-2019 років – директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. 11 вересня 2019 року Любомира Мандзій була призначена на посаду заступника міністра освіти і науки України Ганни Новосад.

Теги