Кличко назвав три сценарії розвитку захворювання на коронавірус у Києві

Київ підготував додатково 7000 ліжок у лікарнях у випадку розвитку поганого сценарію перебігу захворювання на коронавірус

Кличко назвав три сценарії розвитку захворювання на коронавірус у Києві

Влада Києва розробляє три сценарії перебігу захворювання на коронавірусну інфекцію у місті. Про це в ефірі телеканалу “Україна 24” повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми розробляємо зараз різні варіанти розвитку подій – помірний, середній, поганий сценарій. Враховуємо різні ситуації розвитку подій. Можу сказати, ми готові до кожного зі сценаріїв і сподіваємось, що зможемо втримати ситуацію під контролем. Зараз можу заспокоїти всіх, ситуація відносно розвитку захворювання під контролем. У порівнянні з іншими державами, зростання хворих на коронавірус у нас не таке велике, але ми не розслабляємось і не виключаємо поганий сценарій. Для цього у нас підготовлено до 7000 ліжок. Але ми сподіваємось, що у найближчі дні підвищення захворювання не буде значним”, – наголосив міський голова.

Нагадаємо, в Україні до 3 квітня діє карантин через поширення коронавірусу СOVID-19. 16 березня уряд тимчасово зупинив роботу метрополітенів по всій країні, а також скасував залізничне, автобусне та авіасполучення між містами та областями України.

Міський транспорт перевозить лише працівників стратегічних сфер — медиків, правоохоронців, працівників ЖКГ, продавців продуктових магазинів — і виключно за спеціальними перепустками. Скасовано масові заходи, не працюють кафе, ресторани, ТРЦ, розважальні заклади.

Теги