Житлові будинки в Україні "доживають" свій вік – вражаючі цифри від нардепа

Нове житло в Україні не перевищує 2-3% від загального

Житлові будинки в Україні "доживають" свій вік – вражаючі цифри від нардепа

Народний депутат з фракції «Слуга народу», заступниця голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк в ефірі телеканалу «Україна 24» розповіла про проблеми житлового фонду.

«Понад 80% всього житлового фонду в Україні було побудовано до 80-х років. Це досить величезна цифра, тому що середній вік житлового будинку в Україні становить 46 років. Ми можемо побачити, що після 2000 року начебто і розбудовується житло в Україні, але нове житло не перевищує 2-3% від загального», - зазначила нардеп.

Читайте також: Ціни на житло в Україні змінюються - експерт назвав цифри

За її словами, в Україні житловий фонд має всі ознаки застарілого житлового фонду.

«Плюс треба дивитися, який же аварійний фонд, тому що аварійний фонд стосується більше безпеки наших громадян і мешканців таких житлових будинків. І саме аварійному фонду мають приділяти більше уваги органи місцевого самоврядування, щоб він найпершим ішов на реконструкцію, реновацію, відселення тощо», - наголосила Шуляк.

Раніше президент Асоціації з нерухомості Юрій Піта розповів, як змінилися ціни на житло і від чого залежить, як розвиватиметься ситуація на ринку.

Джерело Україна 24 Теги