Повернення Донбасу і Криму - Клімкін назвав три умови

Екс-міністр закордонних справ вважає, що звільнення окупованих територій має стати національною ідеєю

Повернення Донбасу і Криму - Клімкін назвав три умови

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав три умови для України, за яких можливо звільнення Донбасу і Криму від російських окупантів.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Політика наздожене нас при будь-якій погоді, так само, як і при будь-якій погоді ми повинні звільнити Крим і Донбас. Це повинно бути всередині нас, це повинно стати справжньою національною ідеєю, коли кожен готовий для цього жертвувати. У нас є багато людей, які ні в що не вірять, але історію роблять не вони, а небайдужі... Завдяки тим, хто загинув, ми не програли, і це фантастична перемога", - сказав Клімкін.

Популярні відео

Читайте також: У Росії немає сил знищити Україну - дипломат про Донбас

За словами екс-міністра, необхідна "політична перемога".

"Перемогти політично Росію, Путіна можемо тільки разом з нашими друзями і партнерами, тільки так це працює. Пам'ятайте це. І третє - ми повинні зрозуміти нашу стратегію, що ми робимо. Не бійтеся йти вперед.

Все просто: національна ідея, наші друзі і партнери, реальна стратегія, яку підтримує кожен з нас. І просто йдемо вперед", - сказав Клімкін.

Нагадаємо, глава МЗС Дмитро Кулеба під час візиту до Німеччини заявив, що Україна відкрита до пошуку широких компромісів щодо Донбасу, але не піде на перетин своїх "червоних ліній, які стосуються національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності".

Раніше Клімкін в ефірі каналу "Україна 24" заявив, що роздача російських паспортів жителям окупованих районів Донбасу унеможливлює подальший процес мирного врегулювання на сході України.

Джерело Україна 24 Теги