Починається сезон відпусток: куди і за скільки зможуть поїхати українці

Голова турагентства розповів, які країни відкриваються для туристів найближчим часом і які ціни запропонують

Починається сезон відпусток: куди і за скільки зможуть поїхати українці

Україна планує відкривати небо для міжнародних авіаперельотів з 15 червня, у липні деякі країни почнуть приймати туристів. Куди можна буде поїхати на відпочинок, розповів директор туристичної агенції Юрій Дереш в ефірі каналу "Україна 24".

"Вильоти, які заплановані на літо – це Туреччина, Чорногорія, Греція, Кіпр, Хорватія і Грузія. Заплановано, що з 1 липня вони прийматимуть туристів з України.  По Україні в першу чергу найбільше цікавились Карпатами. Стосовно відпочинку на морі, люди ще не до кінця готові приймати рішення: вибирати відпочинок на Чорному або Азовському морях чи їхати за кордон. Тому що більшість людей налаштовані на відпочинок за кордоном", — сказав він.

Популярні відео

Також експерт розповів, на які ціни можуть розраховувати українці. 

Стосовно цін, значна частина готелів не підвищили ціни цього року, враховуючи затрати, які з’явилися через підвищення стандартів безпеки через коронавірус, тому Чорногорія, Греція, Туреччина пропонують ціни минулого року.

Раніше голова Держагентства з розвитку туризму Мар'яна Олеськів в ефірі каналу "Україна 24" розповіла, яких збитків зазнала туристична галузь в Україні через карантин.

Джерело Україна 24 Теги