В Україні скоро розпочнеться ЗНО: що думають батьки випускників

Співголова організації "Батьки SOS" розповіла, що може вплинути на підсумки ЗНО

В Україні скоро розпочнеться ЗНО: що думають батьки випускників

25 червня розпочинається основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). При цьому його зараз можуть не проходити ті випускники шкіл, які не планують цього року вступати до вишів. Чи добре, що його вирішили проводити в умовах карантину, розповіла в ефірі "Україна 24" співголова громадської організації "Батьки SOS" Олена Бондаренко.

"Діти всі 11 років до цього готувалися, і я дуже рада, що приділено увагу тому, що ЗНО для абітурієнтів — це важливий момент. Вони не просто складають іспити про те, як закінчили школу, вони ж ще вступають до вузів. Можливість здати ЗНО і відповідно вступити до вузу за правилами, які вони знають і до яких готувалися, — це добре.  І добре, що позбавили необхідності приходити в масові скупчення дітей, яким наразі ЗНО та ДПА (державна підсумкова атестація — ред.) не потрібно", — сказала вона.

Популярні відео

Бондаренко зазначила, що на результат ЗНО може вплинути те, що пробна сесія пройшла онлайн, але разом з цим впливають й інші фактори. Зокрема, те, що навчання навесні також проходило віддалено, відсутність можливості відвідувати додаткові курси, нервове напруження в країні через епідемію, і так далі.

Раніше ректор Таврійського національного університету Володимир Казарін запропонував скасувати зовнішнє незалежне оцінювання при вступі до вишів і назвав три причини.

 

Джерело Україна 24 Теги