Суд ухвалив рішення по екс-міністру у справі про вбивство

Адвокати Кожари на засіданні суду заявили, що кордони України закриті через карантин, тому підозрюваний не може втекти

 Суд ухвалив рішення по екс-міністру у справі про вбивство

Шевченківський райсуд Києва 27 березня арештував екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожару, підозрюваного у вбивстві свого товарища. Кожару арештували до 25 травня, але дозволили вийти під заставу у 14 083 500 гривень, повідомляє видання “Українська правда”.

Прокуратура просила арештувати підозрюваного без права на заставу, але адвокати виступили проти.

Судове засідання було закритим, наразі невідома його версія подій вечора 21 лютого, коли був застрелений екс-голова правління телеканалу "Інтер" Сергій Старицький.

У відкритій частині Кожара лише сказав, що через "безпідставні звинувачення" він нібито не може збирати гроші для допомоги лікарям на КПВВ у Луганській області.

Захист екс-міністра говорив, що у версії слідства є розбіжності, зокрема, слідчий сказав, що Старицького вбили з 3-5 метрів, а експертиза нібито встановила, що постріл був здійснений з ближчої відстані. Також у змивах на руках Кожари не знайшли пороху.

Адвокати зазначили, що кордони України закриті через карантин, тому підозрюваний не може втекти. Також Кожара нібито не може тиснути на свідків, бо єдиними свідками є він сам та його дружина.

Нагадаємо, Кожара був затриманий 25 березня за підозрою в умисному вбивстві Старицького. За словами заступника глави МВС Антона Геращенка, слідчі і прокурори перевірили обставини загибелі бізнесмена і прийшли до висновку, що він не міг сам себе застрелити. 26 березня дружина Кожари Марина Козерод зізналася в ненавмисному вбивстві бізнесмена.

Теги