"Не може не лякати": у Раді заявили про загрозу нових вибухів у будинках

Олена Шуляк закликала приділяти увагу стану газових мереж

"Не може не лякати": у Раді заявили про загрозу нових вибухів у будинках

Зношеність газових мереж в Україні регулярно призводить до аварій з людськими жертвами.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" заявила нардеп від партії "Слуга народу", заступниця голови парламентського комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк, коментуючи вибух у житловому будинку в Києві на Позняках.

"За період з 1 січня 2016 року по грудень 2018 року в Україні було 183 схожі аварії, в результаті яких постраждали більше 350 осіб, 180 осіб загинули. Всі ці речі не можуть не лякати. Ми очікуємо на результати слідства, яке дасть відповідь, що відбулося", - заявила Шуляк.

Читайте також: Вибух у Києві: нардеп пояснив, як уникнути повторення трагедії

За її словами, до цієї ситуації треба ставитись серйозно, щоб робити певні запобіжні міри.

"У Києві і на території всієї України багато аварійних будинків, тому що середній вік будинку 47-50 років. Газові мережі теж застарілі. Потрібно приділяти увагу технічному обслуговуванню, моніторингу цих мереж, але, на жаль, в нашій країні більше приділяють увагу розрахунку вартості за послуги", - зазначила нардеп.

Популярні відео

Нагадаємо, в багатоквартирному будинку на Позняках в Києві вранці 21 червня пролунав потужний вибух, були зруйновані квартири на кількох поверхах, три людини загинули.

Поліція відкрила справу через порушення правил протипожежної безпеки, основна версія - вибух газу.

Джерело Україна 24 Теги