Повінь у Карпатах — метеоролог розповів, що буде з погодою

Експерт дав прогноз погоди на заході України, який через дощі потерпає від повеней

Повінь у Карпатах — метеоролог розповів, що буде з погодою

Ситуація з повенями на Прикарпатті скоро поліпшиться. Про це розповів начальник відділу метеорологічних прогнозів українського Гідрометцентру Владислав Білик в ефірі каналу "Україна 24".

"Хочу заспокоїти всіх, хто живе в тих областях, що тенденція йде до послаблення. На вихідних вже прогнозуються невеликі помірні дощі. Тих дощів, що були з 20 по 23 (червня — ред.), не буде. Тому ситуація покращуватиметься", — сказав він.

За словами метеоролога, за 2-3 доби було передбачено, що будуть великі опади, і сильні дощі не стали несподіванкою. Тільки в окремих пунктах випала надмірна кількість у порівнянні з прогнозом. На його думку, на величезні наслідки вплинуло два фактори: негода та діяльність людей, наприклад, вирубування лісів, забудова в тих місцях, де цього не варто робити, невчасне ремонтування дамб.

Також Білик розповів, яка погода очікується в Україні найближчим часом.

"Буде припинення дощів на найближчий тиждень по території України до святкових днів. Більшість регіонів, крім західної України, буде переважно без опадів, подекуди на крайньому заході можливі невеликі помірні дощі", — сказав він.

Нагадаємо, раніше голова Чернівецької ОДА Сергій Осадчук в ефірі каналу "Україна 24" розповів подробиці повені на заході України.

Джерело Україна 24 Теги