Немає гарантії, що не впаде - рятувальник про підірваний будинок на Позняках

Аварійний будинок зміцнили металевими тросами

Немає гарантії, що не впаде - рятувальник про підірваний будинок на Позняках

Після вибуху в житловому будинку на Позняках у Києві рятувальники зміцнили аварійну будівлю металевими розпірками і тросами. Однак від подальших обвалень конструкцій гарантії немає.

Про це в ефірі каналу "Україна 24" повідомив заступник начальника управління цивільного захисту ДСНС в Києві Олег Стоволос.

"Ми провели певний вид робіт. Під час рятувальної операції з'ясувалося, що деякі конструкції нестабільні, було ухвалене рішення поставити металеві розпірки з 1 по 4 поверхи в квартирах. Двома металевими тросами були пов'язані 7 і 8 поверхи по периметру через 4 квартири, враховуючи сходовий майданчик. Гарантію (що не обвалиться - ред.), на мою думку, я вам дати не можу, але якщо буде руйнування - то часткове, будинок повинен стояти", - повідомив Стоволос.

Популярні відео

Читайте також: Головна версія - газ, але питання в іншому - "слуга народу" про вибух на Позняках

Нагадаємо, раніше спікер Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що у справі про вибух на Позняках поліція провела низку обшуків. За його словами, можливим винуватцям трагедії загрожує до 8 років в'язниці.

Джерело Україна 24 Теги