Коли перекриють в'їзди до Києва: Кличко назвав умову

Блокпости на в'їздах до Києва працюють уже тиждень. На них чергує поліція та представники муніципальної варти

Коли перекриють в'їзди до Києва: Кличко назвав умову

На сьогоднішній день в'їзди і виїзди з Києва не перекриті, а контролюються правоохоронцями. В'їзд до Києва легкового транспорту взагалі не обмежено, але ситуація може змінитися. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у відеозверненні, яке транслював телеканал “Україна 24”.

“Із 17 березня діє обмеження для автобусів міжміського та міжобласного сполучення. Всі обмеження, які стосуються Києва, синхронізуються з Кабінетом міністрів. Блокпости на в'їздах до Києва працюють уже тиждень. На них чергує поліція та представники муніципальної варти. Термометрію на в'їздах у Київ роблять поки що вибірково. Хочу наголосити, якщо буде різкий стрибок вірусу (коронавірусної інфекції – ред.), будуть ухвалені більш жорсткі обмеження, інакше ми цю заразу не зупинимо”, – зазаначив міський голова.

За даними Центру громадського здоров'я, станом на 10:00 30 березня в Україні 480 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 11 летальних, 6 пацієнтів одужали. Зокрема у Києві на сьогоднішній день зафіксовано уже 102 випадки зараження коронавірусною інфекцією. 

Теги