У Авакова пояснили, чим поліція відрізняється від колишньої міліції

Також у МВС назвали одну з головних проблем Нацполіції

У Авакова пояснили, чим поліція відрізняється від колишньої міліції

Заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував п'ятиріччя від дня створення Національної поліції і пояснив, чим поліція краща за міліцію.

"Вважаю, що Національна поліція відбулася. Це оновлене обличчя української правоохоронної системи, 25 тис. осіб, які охороняють мир у країні. Звичайно, є ситуації, коли окремі співробітники поліції порушують закон, проте поліція відрізняється від колишньої міліції тим, що ми виявляємо таких і передаємо до рук суду. Поліція - молодий міцніючий організм. Реформа поліції постійно триває, з кожним роком покращуємо якість кадрів", - заявив Геращенко.

Популярні відео

Читайте також

Як зазначив заступник голови МВС, призначення в Національну поліцію відбуваються не за рекомендаціями, а за принципом "призначається тільки той, хто гідний". Також він нагадав, що багато високих посад обіймають колишні воїни АТО.

Серед головних проблем Нацполіції Геращенко виділив низькі зарплати:

"Судіть самі, водій маршрутки заробляє 14-16 тис. грн, патрульний - 12,5 тис. Зарплата поліцейського має бути 18-20 тис. грн, і тоді не буде плинності кадрів, коли людина рік-два працює і вирішує піти".

Нагадаємо, заступник голови МВС Антон Геращенко в ефірі телеканалу "Україна 24" також розкрив подробиці розборок зі стріляниною в "Арена Сіті" в центрі Києва.

Джерело Україна 24 Теги