Військові навчання в Росії: експерт розповів, чим може відповісти Україна

Директор центру протидії російській пропаганді розповів про дві стратегії, які може вибрати Україна

Військові навчання в Росії: експерт розповів, чим може відповісти Україна

Україні варто також провести збори резервістів. Так прокоментував російські військові навчання "Кавказ 2020", які пройдуть у вересні, директор міжнародного центру протидії російській пропаганді Юрій Кочевенко в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Треба зрозуміти, які цілі переслідує Російська Федерація. Багато експертів відзначають, що при бажанні реально реалізувати повномасштабне військове вторгнення вони б так показово не грали м'язами. Є бажання інформаційно натиснути. Як ми повинні відповідати? Теж інформаційно демонструвати, в першу чергу нашому народові, що ми готові, або реально готуватися до військового вторгнення? Це дві різні стратегії", — розповів він.

Популярні відео

Експерт назвав кроки, які може зробити Україна.

"Якщо ми реально готуємося і розуміємо, що ворог з дня на день може перейти адміністративний кордон Криму і почати наступ, треба переглядати наші лінії оборони, які є на південному напрямку. В будь-якому випадку навчання не завадять, збори резервістів не завадять. Якщо насправді буде акт агресії — наші резервісти в частинах, якщо нічого не станеться — вони пройдуть підготовку і підвищать свій рівень. Мобілізаційні плани передбачають розгортання в кілька днів", — сказав він.

Раніше колишній представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін заявив, що Росія може використовувати масштабні військові навчання "Кавказ-2020" для провокаційних дій проти України.

Джерело Україна 24 Теги