Відпочинок за кордоном: українцям дали пораду щодо вибору турфірм

Українців закликали уважно вибирати турфірму

Відпочинок за кордоном: українцям дали пораду щодо вибору турфірм

Українці, які планують відпочинок за кордоном, повинні дуже уважно вибрати туроператора і обережно ставитися до пропонованих великих знижок.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів президент Асоціації туристичних агентств Антон Рудич, коментуючи скандал із затриманням в аеропорту Афін у Греції 17 громадян України.

"Турфірму завжди треба вибирати уважно. Як і будь-який сервіс, який ви використовуєте. Можу сказати, що якщо вас заманюють знижками, швидше за все тут або недолік кваліфікації, або якийсь намір. Вибирайте компанію за відгуками, дізнавайтеся у колег і друзів. Навколо багато компаній, багато з них кваліфіковані експерти", - сказав Рудич.

Експерт також зазначив, що в разі самостійної покупки квитка на літак перетин кордону стане відповідальністю самого туриста.

Читайте також: Скандал з українцями в Греції: експерт пояснив, хто має відповідати

Нагадаємо, в аеропорту Афін 5 липня затримали 17 громадян України, які прилетіли до Греції з Києва. Причиною стала заборона на в'їзд до ЄС громадянам третіх країн через карантин. Відразу після прильоту і з'ясування, що у пасажирів немає права на в'їзд в країну, їх відправили до поліцейського відділку. Лише через дві доби українці змогли повернутися на Батьківщину, зворотні квитки їм купили компанії-перевізники.

Джерело Україна 24 Теги