Відпочинок під час карантину: в МЗС дали важливу пораду туристам

Зміни правил перетину кордону можуть відбуватися миттєво, попередили у відомстві

Відпочинок під час карантину: в МЗС дали важливу пораду туристам

Українські туристи, як планують подорожі за кордон, повинні детально вивчити умови в'їзду до країни прибуття і ситуацію з захворюваністю на коронавірус.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" начальник відділу менеджменту кризових ситуацій департаменту консульської служби МЗС України Максим Коваленко, коментуючи рішення влади Хорватії запровадити 14-денну самоізоляцію для громадян України.

За його словами, найбільші проблеми виникають під час планування подорожі, оскільки вимоги країн щодо в'їзду можуть змінюватися як у кращий, так і в гірший бік.

"Досить складно передбачити абсолютно всі зміни, які можуть відбуватися миттєво. Тому рекомендація від дипломатичних установ і від МЗС - пересвідчитись перед самим виїздом, чи всі документи у вас є, чи маєте право ви в'їжджати в ту чи іншу країну, чи можете слідувати транзитом через треті країни, чи є у вас достатнє фінансове забезпечення, страховка і безліч інших питань, з якими можна ознайомитись на наших веб-ресурсах", - зазначив Коваленко.

Читайте також: Відпочинок за кордоном: українцям дали пораду щодо вибору турфірм

Він нагадав, що МЗС свого часу розмістило рекомендації утриматись від поїздок за кордон без нагальної необхідності.

"Наразі є 26 країн, які відносно відкриті для українців. Зокрема, це такі туристичні напрямки як Туреччина, Туніс, Єгипет. В інтерактивній карті можна ознайомитися з умовами подорожі до цих країн", - розповів речник МЗС.

Коваленко додав, що у разі потрапляння в надзвичайну ситуацію туристам необхідно обов'язково зв'язатися за телефоном гарячої лінії з найближчою консульською установою.

Популярні відео

Нагадаємо, Угорщина з 15 липня посилила контроль на кордоні з Україною через коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги