"З початку війни з Росією такого не було": політолог про захоплення заручників у Луцьку

Політексперт звинувачує у всьому погану роботу правоохоронців України

"З початку війни з Росією такого не було": політолог про захоплення заручників у Луцьку

Політексперт Андрій Смолій висловив думку, що дії злочинця, який захопив у заручники пасажирів автобуса в Луцьку, можуть бути проявом диверсій з боку Росії.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Точно ми не можемо сказати, яку мету переслідує цей громадянин... Але є інша деталь. Немає превентивних дій, тому що у нас дійсно останнім часом почастішали ці речі, які стосуються закладки вибухівки, деяких мікротерористичних актів, коли у нас десь щось вибухає, щось мінують. Давайте згадаємо, починаючи з 2014 року, коли у нас почалася активна фаза війни з Росією, - навіть тоді у нас не було настільки яскравих і контраверсійних речей, які ми бачимо зараз", - сказав експерт.

Читайте також: Таких людей чимало: психотерапевт про нападника, який захопив заручників у Луцьку

На думку Смолія, винні правоохоронні органи.

"Чому це зараз відбувається? Можливо, тому, що робота СБУ та інших правоохоронних органів, найімовірніше, провалена, і провалена з точки зору правоохоронної діяльності. Ми бачили у соцмережах фото цієї людини, де вона хизується зброєю. Якщо у людини є такі задатки, якщо вона публікує такі фото, випускає такі книги, то правоохоронні органи повинні були б поставити запитання собі й цій людині. Наша влада повинна дати відповідь на питання: чи не є це організованою мережею держави-агресора в нашій країні?",- вважає Смолій.

Популярні відео

Читайте також: "Надивився фільмів про заручників": в Авакова розповіли про луцького терориста

Нагадаємо, чоловік, який захопив автобус у Луцьку, називає себе в соцмережі Максим Плохой, котрий написав книгу про "філософію злочинця". Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк повідомив, що нападник є уродженцем Росії. Справжнє ім'я чоловіка Максим Кривош.

 
Джерело Україна 24 Теги