Захоплення заручника в Полтаві: адвокат пояснив, чи здійсненні вимоги

Адвокат розповів, що буде з вироком чоловіка, який захопив поліцейського

Захоплення заручника в Полтаві: адвокат пояснив, чи здійсненні вимоги

Зловмисник, який захопив у заручники поліцейського в Полтаві, вимагає, щоб його не притягали до відповідальності. Чи можливо це, розповів адвокат Віктор Чевгуз в ефірі каналу "Україна 24".

"Це неможливо, тому що відносно нього є вирок, який набув чинності. Він же його не оскаржував в касаційному порядку або якось ще. Отже, він підлягає обов'язковому виконанню. Якщо вирок — позбавлення волі, то його повинні затримати, помістити в СІЗО, а потім відправити до колонії. А якщо у нього умовне, то потрібно міняти вирок. Якщо він щось порушив, повинна бути кримінально-виконавча інспекція, яка повинна подати до суду про зміну вироку — кримінальну міру на реальну", — сказав він.

Читайте також Захоплення заручника у Полтаві: в ОДА уточнили важливу деталь

За словами адвоката, якщо підтвердиться, що Роман Скрипник, котрий захопив заручника, дійсно воював в АТО, це може бути приводом для пом'якшення покарання.

"Участь в АТО, в ліквідації Чорнобиля і так далі, це пом'якшувальна обставина, яка впливає на міру покарання. Законодавчо обтяжуючі та пом'якшувальні обставини враховані в Кримінальному кодексі", — сказав він.

Популярні відео

Нагадаємо, в Полтаві 23 липня чоловік викрав автомобіль і погрожував підірвати себе гранатою, а потім захопив у заручники поліцейського. За фактом захоплення в Полтаві в заручники полковника поліції правоохоронці відкрили кримінальні провадження за трьома статтями. Відомо, що у зловмисника вже є судимість.

Джерело Україна 24 Теги