Їдете у відпустку - не пишіть у соцмережах: експерт розповів, як боротися зі злодіями

Експерт з безпеки Руслан Болгов розповів, що квартирні злодії дуже обережні і, як правило, ходять без зброї

Їдете у відпустку - не пишіть у соцмережах: експерт розповів, як боротися зі злодіями

Експерт з безпеки Руслан Болгов в ефірі каналу "Україна 24" розповів, як під час відпустки або від'їзду убезпечити свою квартиру від злодіїв.

"Головний момент - якщо ви кудись їдете, не потрібно про це кричати. ​​Тому що всі пишуть відразу в соцмережах, що "я кудись їду, у мене гаряча путівка". Ну спасибі, ми тепер знаємо. Про це потрібно говорити постфактум. Приїхали, сіли з сім'єю, вибрали фоточки і виставили їх. І в той момент, коли ви це виставляєте, у людей буде когнітивний дисонанс - ви начебто на морі, а насправді сидите вдома", - сказав експерт.

Читайте також: "Є багато чудових місць": туристам дали пораду щодо відпочинку в Україні

Популярні відео

Болгов зазначив, що квартирні злодії дуже обережні.

"Туди, де є можливість їх засікти, вони підходити не будуть. Якщо виявлять камеру - будуть її обходити. Проте на балкон, якщо вони там побачать цінну річ - повірте, вийдуть, може, навіть на карачках", - сказав Болгов.

Читайте також: Відпочинок за кордоном: українцям дали пораду щодо вибору турфірм

У разі, якщо людина застала злодіїв у квартирі, Болгов радить по можливості заблокувати їх у квартирі (тримати ручку дверей), викликати поліцію і бути дуже обережним, попри те, що квартирні злодії в більшості випадків без зброї. Причому експерт вважає, що "поліцію потрібно викликати правильно", тобто кричати в трубку, що грабують, вбивають тощо, оскільки поліція при викликах розставляє пріоритети, і в разі неемоційного виклику може не поспішати.

Проте, найоптимальніший варіант, за словами Болгова, - встановити сигналізацію.

Нагадаємо, 7 липня в результаті підриву і пограбування автомобіля "Укрпошти" у Полтавській області постраждали двоє людей. Злочинці втекли, забравши 2,5 млн грн і зброю охоронців.

 
Джерело Україна 24 Теги