Перемовини щодо Донбасу: в Росії назвали головну мету Кремля

Російська влада "нещира ані з Україною, ані з західними партнерами", вважає адвокат Микола Полозов

Перемовини щодо Донбасу: в Росії назвали головну мету Кремля

Росія імітує участь у перемовинах щодо Донбасу, проте Кремль незацікавлений у тому, щоб на сході України відновився мир.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" російський адвокат Микола Полозов, коментуючи слова прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова про те, що перемовини щодо Донбасу згортатися не будуть.

Читайте також: Росія хоче "узаконити" постачання зброї на Донбас: якою буде відповідь США

"Для мене абсолютно очевидно, що будь-які перемовини Кремль веде тільки за умови дотримання тих вимог, які висуває сам Кремль. Якщо переговори йдуть не в тому ключі, використовуються такого роду маневри, дипломатичний шантаж. Ми це спостерігали раніше. Коли російська делегація ПАРЄ була позбавлена права голосу, вони просто встали й пішли звідти. Це той інструментарій, який часто використовує Кремль у зовнішній політиці", - заявив російський адвокат.

За його словами, російська влада "нещира ані з Україною, ані з західними партнерами".

"Коли йдеться про відновлення миру на Донбасі, Росія вкрай незацікавлена ​​в тому, щоб мир відновлювався. Навпаки - інтерес Кремля полягає в подальшому посиленні проблем і хаосу в Україні, зокрема пов'язаних з діями окупаційних адміністрацій. Як тільки буде вирішено питання Донбасу, світ неминуче поставить ребром питання Криму. Поки існує Донбас - Крим знаходиться на другому місці, і Росію це влаштовує", - заявив Полозов.

Він зазначив, що зовні російська влада може "робити якісь дії, спрямовані на участь у перемовинах", але насправді Кремль у цьому незацікавлений.

Читайте також: На чолі буде Зеленський — відомий журналіст про перемовини щодо Донбасу

Нагадаємо, заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак написав листа, в якому заявив про вихід із переговорів щодо Донбасу на рівні радників лідерів "нормандської четвірки". Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков уточнив, що перемовини згортатися не будуть.

Ексміністр закордонних справ Костянтин Грищенко розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", що означає лист Дмитра Козака для переговорного процесу.

Джерело Україна 24 Теги