"Здається, ми знаємо, хто це": Геращенко про людину, яка захопила банк у Києві

Заступник голови МВС розповів, що відбувається на місці захоплення банку в БЦ "Леонардо"

"Здається, ми знаємо, хто це": Геращенко про людину, яка захопила банк у Києві

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів в ефірі "Україна 24" подробиці про подію в бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, де чоловік погрожує підірвати банк.

"Сьогодні в черговий раз з'явилася людина, яка погрожує киянам. Поліція працює на місці. Відразу о 12 годині, як тільки надійшов дзвінок на 112 від співробітниці" Універсал банку "про те, що зайшов молодий чоловік і заявив, що у нього в рюкзаку бомба, поліція оточила місце події. Зараз зі злочинцем ведуться переговори, ми вимагаємо від нього здатися. Він же хоче, щоб до нього допустили засоби масової інформації, щоб він дав якесь інтерв'ю.

Ситуація схожа на сценарій, як це було в Луцьку. Але поки ми не знаємо, чи є у нього справжня бомба чи справжня зброя, на відміну від Луцька. Стратегія - це переговори, за підсумками переговорів ухвалюватиметься рішення ", - сказав він.

Читайте також "Ми не могли ризикувати": Геращенко розповів про важливий аспект операції в Луцьку

Геращенко також розповів, чи є в банку заручники та що відомо про особу нападника.

"За попередньою інформацією, він відпустив співробітників банку, там залишилася тільки керівниця відділення. Але він її не захоплював, він був готовий залишитися сам зі своєю бомбою, але це ще вимагає підтвердження. Попередньо це людина 32 років. Ми перевіряємо, щоб не було ніяких помилок. Він сам себе не називає, але ми, здається, знаємо, хто це", — сказав він.

Геращенко закликав киян та гостей міста не проходити та не проїжджати поруч з місцем події для власної безпеки.

Раніше у Авакова пояснили, чому полтавського терориста не взяли живим.

Джерело Україна 24 Теги