Недоробка правоохоронців: військовий експерт про захоплення банку в Києві

Військовий експерт розповів, як правоохоронні органи повинні вираховувати ймовірних терористів

Недоробка правоохоронців: військовий експерт про захоплення банку в Києві

Чи можна було запобігти захопленню і загрозі підриву банку в бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, розповів військовий експерт Олег Жданов в ефірі каналу "Україна 24".

"Думаю, що це можна було попередити. Це велика недоробка правоохоронної системи в цілому. Повинна працювати агентурна мережа, у кожної правоохоронної організації є список людей, схильних до таких дій, є профілактичні заходи. А ми в результаті б'ємо по хвостах. Звичайно, є й одинаки, але соціопати рано чи пізно потрапляють до таких списків. На 100%, звичайно, ніхто гарантію не дасть", — сказав він.

Читайте також Ілюзія контролю — психіатр пояснив поведінку нападників у Луцьку та Полтаві

Експерт розповів, як зазвичай діють правоохоронці у подібних випадках.

"Є спеціальні люди, які навчені за зовнішнім виглядом складати психологічний портрет. Також потрібно з'ясувати, яким чином він збирається привести вибухівку в дію, де у нього кнопка. Якщо є така можливість, зазвичай в залежності від політики держави такі люди просто ліквідуються", — сказав він.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко розповів в ефірі "Україна 24" подробиці про подію в бізнес-центрі "Леонардо" в Києві.

Джерело Україна 24 Теги