Політики в цьому немає — політолог про захоплення банку в Києві

Експерт розповів, яка реакція на подію повинна бути у правоохоронних органів

Політики в цьому немає — політолог про захоплення банку в Києві

Чоловік, який захопив банк у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, виявився громадянином Узбекистану. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook. Це свідчить про те, що ніякої політики у захопленні немає, сказав політолог Сергій Таран в ефірі каналу "Україна 24".

"Швидше за все ніякої політики не буде. Це добре, це принаймні для правоохоронців полегшує завдання. Але важливо також подивитися на реакцію правоохоронної системи. Вона повинна бути рішучою, і тоді не буде справді ніякої політики. Тоді важливо довести справу до суду. І тоді точно не буде ніякої політики. Тому що бачитимуть, що це звичайна кримінальна історія, пов’язана з якимось громадянином, який потрапив до України і не знав, що йому тут робити, яким чином виживати. Можливо, у нього якась своя особиста історія – не має значення", — сказав він.

Читайте також Недоробка правоохоронців: військовий експерт про захоплення банку в Києві

Антон Геращенко написав на своїй сторінці, що за попередньою інформацією, особою яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович, 25.03.1988 року народження.

"Судячи з його соціальних мереж — це психічно неврівноважена особа. Терорист декларує, що в його рюкзаку є великий заряд вибухівки який здетонує, якщо його вб’ють, оскільки за його ногу причеплений трос, який прив’язаний до детонатора", — написав він.

Раніше Геращенко розповів в ефірі "Україна 24" подробиці про захоплення банку.

Джерело Україна 24 Теги