Хто такий Сухроб Карімов: подробиці про терориста, який захопив банк у Києві

Чоловік має серйозні проблеми з психікою

Хто такий Сухроб Карімов: подробиці про терориста, який захопив банк у Києві

32-річний Сухроб Карімов, який погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, родом з Узбекистану. Він народився в місті Самарканд. За даними МВС, у віці 10 років йому поставили діагноз "Олігофренія". Чоловік проходив лікування, але після приїзду в Україну на обліку ніде не стояв. До кримінальної відповідальності раніше не притягувався.

Як повідомляє у своєму сюжеті телеканал "Україна 24", прописаний Карімов у селі Новопетрівка в Запорізькій області.

Читайте також: В Авакова прояснили долю терориста, який захопив бізнес-центр у Києві

Власниця даного будинку Ольга Кущ повідомила, що знає чоловіка, який погрожував влаштувати теракт. Вона розповіла, що Сухроб Карімов одружений, має сина. Кілька років вони проживали у Бердянську, винаймали квартиру, і саме його дружина попросила Ольгу про послугу – прописати чоловіка-іноземця. Але вже рік-два подружжя живе окремо. Дружина з дитиною поїхали чи то в Донецьк, чи то в російський Ростов.

"Я його прописала і більше не бачила. Дружина з ним теж розлучається, тому що вона його теж не бачить, подала на розлучення... Дружина його, коли була вагітною, дзвонила моїй доньці й говорила, що він її ледь не задушив. Приїжджала, забирала її", - розповіла Ольга Кущ.

Жінка каже, що зовні Карімов справляє враження спокійної та врівноваженої людини.

"Коли його бачиш, розмовляєш - ніколи не скажеш, що ця людина неадекватна. Він розмовляти гарно вміє, спокійно", - сказала вона.

Читайте також: Звільнення захопленого банку в Києві: експерт назвав помилку силовиків

Нагадаємо, у Києві 3 серпня чоловік погрожував підірвати банк у бізнес-центрі "Леонардо" на вулиці Володимирській. За інформацією МВС, злочинець - виходець з Узбекистану Сухроб Карімов, 1988 року народження.

СБУ затримала Карімова. Керівниця банку, яка перебувала всередині, не постраждала.

Також з'явилося відео затримання столичного терориста.

СБУ розслідує кримінальне провадження за ч.1 ст. 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України. Покарання, передбачене цією статтею ККУ - позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої.

Джерело Україна 24 Теги