"Покарання – кастрація": Ляшко про спробу зґвалтування пасажирки потягу

Політик обурений нападом на Анастасію Лугову

"Покарання – кастрація": Ляшко про спробу зґвалтування пасажирки потягу

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" жорстко прокоментував напад на пасажирку потягу Київ-Маріуполь Анастасію Лугову, яку злочинець намагався зґвалтувати на очах у малолітньої дитини.

"Якби я їхав у тому купе і почув би крики дитини, зрозуміло, що я підірвався б і зразу подивився би, що відбувається. І, була б у мене можливість, я б надав допомогу. Байдужим би не залишився точно. У нас з Росітою двоє дітей, і коли ми бачимо якісь проблеми, то завжди пам’ятаємо про своїх дітей. Що на місці того хлопчика, не дай Боже, могла бути і твоя дитина. Тому байдужість мені пояснити важко. Я співчуваю Анастасії, але можу сказати, що вона може пишатися своєю дитиною, що семирічний син зробив усе, щоб захистити маму й допомогти", - зазначив політик.

Читайте також: Безпеку в потягах ніхто не гарантує – експерт про напад на Лугову

На думку Ляшка, "покарання для цих ґвалтівників – кастрація".

"Я у минулому парламенті був автором закону про кастрацію педофілів. На жаль, нинішній парламент цей закон скасував. Я відновлю дію цього закону, і тим ґвалтівникам, які нападають на неповнолітніх і ґвалтують, – кастрація. Щоб міг тільки себе зґвалтувати", - наголосив лідер Радикальної партії.

Читайте також: "Сіла і почала качати права": озвучено нову версію бійки у маршрутці в Дніпрі

Як відомо, в ніч на 1 серпня в купе потягу Київ-Маріуполь вдерся зловмисник, жорстоко побив пасажирку Анастасію Лугову і намагався зґвалтувати її на очах у малолітнього сина. Жінці ледь вдалося вирватися. Поліція затримала злочинця вранці на вокзалі в Києві.

Транспортна міліція не супроводжує потяги вже 8 років. Її скасували у 2012 році, аргументуючи низькою ефективністю.

Джерело Україна 24 Теги