Росіяни намагаються "кошмарити" українських військових - експерт про ситуацію на фронті

Керівник Центру військово-правових досліджень вважає, що українська розвідка пильна, незважаючи на задеклароване перемир'я

Росіяни намагаються "кошмарити" українських військових - експерт про ситуацію на фронті

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі каналу "Україна 24" розповів, що російські окупаційні війська намагаються спровокувати українських військових, поширюючи інформацію про наступ і посилаючи смс-повідомлення з погрозами родичам.

"Психологічний тиск для того, щоб залякати, певним чином "кошмарити" українських військових, як думають російські угруповання, і, можливо, спровокувати на якісь дії. Деякі командири російських формувань чекають на те, що може бути спровокована ескалація, українські військові не йдуть на це, і тому з'являються такі повідомлення. Ця історія не нова, це питання до СБУ з приводу захисту персональної інформації", - сказав експерт.

Читайте також: "Боюся, це ненадовго": журналіст назвав умову продовження перемир'я на Донбасі

Мусієнко розповів про дві головні проблеми на лінії розмежування.

"Є дві проблеми. Фіксуються випадки мінування, які здійснюються проросійськими бойовиками, і друге - що фіксується просування на окремих ділянках фронту. Наскільки воно становить загрозу, чи можуть це бути пересування диверсійно-розвідувальних груп чи інших бійців, - це повинно безпосередньо аналізувати командування ООС і відповідним чином готуватися протидіяти. Ніхто не забороняв українським військовим у разі, якщо є загрози їхньому життю, давати відсіч", - сказав Мусієнко.

Читайте також: Гасимо пожежу, якої немає - учасник перемовин щодо Донбасу про Кравчука і Фокіна

На його думку, фіксування пересувань противника говорить про те, що працює розвідка, і ніхто не втрачає пильності, незважаючи на перемир'я.

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" представник в ТКГ, журналіст з Донбасу Сергій Гармаш розповів, що в Донецьку помітили відомого пропагандиста, і це може говорити про плани Росії зірвати перемир'я.

Джерело Україна 24 Теги