Кличко: У Києві від коронавірусу померла людина

Мер Києва Віталій Кличко розповів, скільки людей у столиці вже захворіли на коронавірус

Кличко: У Києві від коронавірусу померла людина

Вже 161 особа в Києві має підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Померла одна людина. Про це розповів мер столиці Віталій Кличко під час прес-конференції.

"За минулу добу в Києві зареєстровано ще 29 нових випадків захворювання на коронавірус. Кількість киян із підтвердженим діагнозом сьогодні – 161 людина. З них один випадок летальний", – сказав він.

За словами мера, із лабораторно підтверджених випадків, що були отримані від Київського міського лабораторного центру МОЗ України захворіли 19 чоловіків віком від 22 до 70 років та 10 жінок від 36 до 62 років. Один 70-річний чоловік помер. 

Госпіталізовано 18 пацієнтів, чотирьох – у клінічну лікарню № 5, дев’ятеро людей – у лікарню № 7, ще трьох пацієнтів – в Олександрівську лікарню та двох – до лікарні № 3. Одинадцятеро киян, що захворіли, лікуються вдома під контролем лікарів. Ще дванадцять пацієнтів, більша частина яких лікувалася в Олександрівській лікарні, одужали. Їх виписали додому.

Тим часом у Києві розпочали тестувати всіх пацієнтів із діагнозом "запалення легенів", повідомив Кличко.

Також мер підняв питання доплат лікарям. Він закликав МОЗ внести всіх київських медиків в списки на доплату.

"Хочу прокоментувати ситуацію з тим, що сьогодні в багатьох регіонах медики, співробітники швидкої допомоги обурені тим, що уряд не вніс до переліку категорій медиків щодо доплат за роботу в цих умовах. Звертаюся до МОЗ: терміново виправте цю помилку і внесіть співробітників швидкої допомоги в перелік тих, кому будуть робити доплати за березень. у столиці медики отримують доплату, виділені додаткові кошти після перерозподілу бюджету. Всього на доплати виділено 894 млн грн", - заявив він.

"За всіма цифрами, що я озвучив – здоров’я і життя людей. Вірус розганяється! І все більше сил і засобів потрібно на боротьбу з ним. Зусилля і допомога киян, про які ми звертаємося вже кілька тижнів, – це ваша свідомість і розуміння небезпеки. Це дотримання всіх обмежень!" – сказав мер Києва.

Нагадаємо, в Україні зафіксовано вже 804 випадки захворювання на коронавірус COVID-19, з них 20 летальних. Також зафіксовано перший випадок інфікування у Збройних силах України.Серед 20 померлих — 15 жінок та 5 чоловіків, усі вони були старші 50 років.

Теги