На знімальну групу "Україна 24" здійснили напад

Під час зйомок журналістам намагалися розбити камеру

На знімальну групу "Україна 24" здійснили напад

Невідомий напав на знімальну групу телеканалу "Україна 24", подробиці розповів кореспондент Євген Назаренко. 

"Досить дивна ситуація серед білого дня. Ми приїхали до Дніпровського району Києва. Тут вчора вирували пристрасті навколо забудови. Вчора тут одні люди билися з іншими. Хтось був проти забудови, хтось за. Власне ми приїхали просто розібратися в ситуації, ми не звинувачуємо нікого. Ми знімали паркан, позаду мене розташовувався якийсь харчовий заклад, кафе. Раптом звідти вийшов якийсь чоловік досить міцної статури, в темних окулярах і почав нам казати, що ви тут знімаєте, нічого не знімайте, тут люди відпочивають. Ми сказали, що ми не знімаємо людей, ми знімаємо просто паркан, стрічку біля паркану", — розповів він.

Читайте також: Напад на пасажирку потягу: журналісти провели унікальний експеримент

Після цього, за словами журналіста, їм спробували розбити камеру. 

"Раптово він почав до нас агресивно ставитись, почав нас штовхати, намагатись вибити камеру. На щастя ми тримали дистанцію, ми казали йому неодноразово: не підходьте до нас близько. Я намагався його притримати, оператор весь цей процес знімав, але декілька стусанів по камері прилетіло. На щастя, з нею все в порядку. 

Ми звичайно викликали поліцію. Слідчо-оперативна група прибула досить швидко, ми вже оформили заяву. Всі покази поліції ми надали, відео це показали. Зараз вони будуть вести цю справу. Після цього до нас підійшов представник компанії-забудовника і сказав, що вони не знають, що це за чоловік. І вони просять не ототожнювати його якось з їхньою діяльністю. Вони і самі зацікавлені в тому, щоб всі розібралися в цій ситуації", — сказав Назаренко.

Нагадаємо, на знімальну групу "Україна 24" нападали навесні під час прямого ефіру.

Джерело Україна 24 Теги