В Україні анонсували "особливий" навчальний рік через карантин: що чекає на дітей

Коронавірус вніс серйозні корективи в навчальний процес

В Україні анонсували "особливий" навчальний рік через карантин: що чекає на дітей

В Україні дітей, які не відвідують школи й дитсадки через побоювання захворіти на коронавірус, не відраховуватимуть.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" тимчасово виконувач обов'язків міністра освіти Сергій Шкарлет.

Читайте також: В Україні прийняли нову концепцію освіти: що чекає на школярів

На запитання телеглядача, чи виключатимуть дітей з дитсадків і шкіл через невідвідування у зв’язку з осторогою щодо коронавірусу, Шкарлет відповів:

"Ми дуже лояльно ставимося, тому що це є особливий рік, і я думаю, будь-які заборони в цьому випадку не повинні діяти. Враховуючи те, що це право батька і матері – не пускати дитину в разі певної застороги до дитячого садка. Ніякі санкції, я думаю, в цьому випадку застосовуватися не будуть".

Він зазначив, що Міносвіти надасть місцевим адміністраціям рекомендаційний лист, "тому що правила є правила, але рік особливий".

"У цьому особливому році й батьки, й діти мають право вибору стосовно того, що нам все одно доведеться навчитися жити з цим COVID-19, навчитися протистояти йому і найголовніше – бути обережними в цих ситуаціях. Тому і батьки, і діти мають право вибору", - заявив керівник Міносвіти.

Читайте також: Вступити до вишу можна, але є нюанс — депутат про випускників з окупованих територій

Раніше нардеп від партії "Слуга народу" Сергій Бабак в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що в школах України з 1 вересня для учнів введуть температурний скринінг, а вчителі викладатимуть у медичних масках.

Джерело Україна 24 Теги