Повідомляйте контакти родичів - МЗС дало поради українцям у Білорусі

Посольство України в Білорусі повністю мобілізоване з метою отримання максимальної інформації

Повідомляйте контакти родичів - МЗС дало поради українцям у Білорусі

Начальник відділу менеджменту кризових ситуацій департаменту консульської служби МЗС України Максим Коваленко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, що потрібно робити громадянам України, які зараз перебувають у Білорусі, в умовах погіршення політичної ситуації.

На запитання ведучого, чи є інформація, скільки українських громадян можуть на сьогодні утримуватись в СІЗО Білорусі, представник МЗС відповів, що наразі такої інформації немає.

«Ми очікуємо відповідь білоруської сторони. Звичайно, наші консули, посольство України в Білорусі повністю мобілізоване з метою отримання максимальної інформації, про затримання, про умови і місця утримання наших громадян», - заявив представник МЗС.

Читайте також: Лукашенко сам на сам з Путіним - білоруський експерт про санкції

Він також дав пораду, як діяти українцям, які зараз перебувають у Білорусі, в умовах теперішньої ситуації. 

«Ми радимо нашим співгромадянам, які вже там перебувають, зареєструватися в системі «Друг», повідомити про своє місцезнаходження, контакті дані родичів – будь-яку інформацію, за якою потім було б значно простіше їх знайти, якщо вони потраплять у надзвичайну ситуацію. Якщо наші громадяни потрапили в таку ситуацію, потрібно одразу звертатися за телефоном гарячих ліній в посольство України в Білорусі, або дзвонити своїм родичам, знайомим і повідомляти про надзвичайну подію», - зазначив Клименко.

Читайте також: У Білорусі озвучили "реальні цифри" підтримки Лукашенка на виборах

Нагадаємо, раніше колишній заступник голови ЦВК України Андрій Магера в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав ознаки фальсифікації виборів у Білорусі.

Джерело Україна 24 Теги