Коронавірус в Україні: лікар розповів, що з другою хвилею СOVID-19

Інфекціоніст Вадим Арістов нагадав про рекомендації ВООЗ

Коронавірус в Україні: лікар розповів, що з другою хвилею СOVID-19

Друга хвиля коронавірусу в Україні стане продовженням першої, оскільки зниження захворюваності на COVID-19 не відбувається.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" лікар-інфекціоніст Вадим Арістов.

Як зазначив лікар, Всесвітня організація охорони здоров'я сьогодні рекомендує країнам готуватися до другої хвилі, "а вона буде у вигляді того, що почне збільшуватись захворюваність".

Читайте також: Поширення коронавірусу: нардеп повідомив сумну новину

"Зараз в Україні є третій пік першої хвилі. Дуже можливо, що в нас друга хвиля буде просто продовженням першої, тому що ми в принципі не заслужили, щоб за час міжсезоння знизити це до рівня, як в азіатських країнах", - пояснив Арістов.

За його словами, ВООЗ каже, "що кожна місцева адміністрація буде починати свій маленький локдаун, якщо в них не буде контрольована ситуація".

Читайте також: Коронавірус у Києві ставить рекорди: Кличко забив на сполох

Зазначимо, що за минулу добу в Україні захворіли на коронавірус 1616 осіб. Зафіксовано 27 летальних випадків, одужала 761 особа. Всього з початку карантину було зафіксовано майже 95 тисяч випадків захворювання.

Нагадаємо, раніше ексміністерка охорони здоров'я України Зоряна Скалецька в ефірі телеканалу "Україна 24" заявила, що коронавірус COVID-19 не має сезонного характеру і загроза захворіти зберігається весь час.

Джерело Україна 24 Теги