У Чернівцях назріває небезпека протестів — мер назвав причину

Олексій Каспрук заявив, що жителі не готові до червоної зони

У Чернівцях назріває небезпека протестів — мер назвав причину

Чернівці увійшли в червону карантинну зону, через це дуже постраждає місцевий бізнес. Про це розповів в ефірі "Україна 24" в.о. мера Чернівців Олексій Каспрук.

"Люди не готові до червоної зони, ми розуміємо, що десятки тисяч підприємців на Калинівському ринку просто збанкрутують, якщо буде черговий локдаун. Тому і йдуть переговори, поки що не чути офіційну позицію міської влади (на даний момент у Каспрука припинені повноваження — ред.), вона як би формально з цим всім згодна", — сказав він.

Читайте також: "Зелена зона - це не скасування карантину": Віктор Ляшко про коронавірус в Україні

Каспрук попередив, що можуть початися масові протести.

"Люди не всі в це вірять, але дійсно захворюваність пішла вгору, тому що розслабилися після пом'якшення карантину не тільки городяни та жителі області, а й влада. Не був забезпечений належний контроль обласною владою за роботою закладів громадського харчування, жоден з ресторанів, який проводив весілля на 300-400 осіб, не був покараний. І сьогодні через декілька порушників повинна згорнутися вся економіка міста, люди не готові. Те, що було сьогодні - це початок громадських протестів", — сказав він.

Читайте також: МОЗ дав пораду українцям, які не вірять у коронавірус

Раніше стало відомо, що в Чернівцях скасовуються всі святкові заходи, пов'язані з Днем Незалежності України у зв'язку з тим, що місто потрапило в червону зону карантину з 24 серпня.

Джерело Україна 24 Теги