Навчання в умовах карантину: названа серйозна проблема в школах України

Освітній омбудсмен зазначив, що про проблеми шкіл "не так багато говорять"

Навчання в умовах карантину: названа серйозна проблема в школах України

В Україні заклади освіти через карантин зіштовхнулись з недостатнім фінансуванням, у фонді боротьби з коронавірусом не передбачено додаткових коштів на їхні потреби.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" омбудсмен у сфері освіти Сергій Горбачов, коментуючи підготовку до 1 вересня.

"Є багато питань, про які не дуже багато говорять, але вони реальні. Наприклад, якщо ми ділитимемо класи на групи для зменшення учнів і дотримання соціальної дистанції у кабінетах, виникає питання - за рахунок яких коштів оплачувати додаткову роботу вчителя, бо їм доведеться працювати фактично вдвічі більше. Це є велика проблема, а грошей у нас, на жаль, немає, оскільки освіта не отримала нічого з "антиковідного" фонду", - наголосив він.

Читайте також: Карантин в Україні: у Міносвіти зробили уточнення щодо режиму навчання

Горбачов додав, що мийні засоби та дезінфекція для шкіл закуповуються насамперед за рахунок місцевих бюджетів, "які не є безмежними". За його словами, це "проблема, яку треба вирішувати".

Читайте також: В Україні анонсували "особливий" навчальний рік через карантин: що чекає на дітей

Нагадаємо, співзасновниця організації "Батьки SOS" Олена Парфьонова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які питання найчастіше виникають у батьків школярів перед 1 вересня.

Джерело Україна 24 Теги