"Армія і демосковізація": в Україні запропонували нову формулу миру для Донбасу

Павло Жебрівський заявив, що від Мінських домовленостей потрібно давно відмовитися

"Армія і демосковізація": в Україні запропонували нову формулу миру для Донбасу

Колишній очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі телеканалу "Україна 24" запропонував свою формулу вирішення проблеми Донбасу, яка включає в себе "коротку мілітарну операцію".

Жебрівський зазначив, що за 5 років після підписання Мінських домовленостей "ситуація в країні і в світі суттєво змінилася". На його думку, виконати Мінські угоди в форматі 2015 року неможливо.

Читайте також: "Основна проблема - Росія": Мінсоцполітики про пенсії для Донбасу

"Ми танцюємо навколо уже протухлого документа, від нього толку не буде… Досягнення миру - яким чином? Формула Жебрівського проста - наведення порядку в Україні, модернізована армія, коротка мілітарна операція, введення на 5 років цивільно-військових адміністрацій на тимчасово окупованих територіях, демосковізація українців, які там живуть, і вибори до територіальних громад", - заявив він.

Читайте також: "Шанс на завершення війни": в ТКГ відреагували на гучну заяву Зеленського

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за яких умов президент Росії Володимир Путін готовий забрати свої війська з Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги