Постачання води в Крим: резонансній заяві Кравчука дали пояснення

Українська вода може надходити на півострів тільки за однієї умови, зазначив політолог

Постачання води в Крим: резонансній заяві Кравчука дали пояснення

Україна не буде відновлювати подачу прісної води в анексований Крим у промислових обсягах, можливе лише постачання в бутлях у випадку гуманітарної катастрофи.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Олександр Антонюк, коментуючи слова голови української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леоніда Кравчука щодо можливості постачання води на півострів.

Читайте також: Гордон здивував відповіддю на запитання, чи вірить він у повернення Криму

"Є варіант подачі гуманітарної допомоги на окуповану частину України до Криму – це бутильована вода в рамках ОБСЄ або в рамках "Червоного хреста". Про це заявив прем’єр-міністр на першій своїй годині запитань до уряду з трибуни Верховної Ради. Було чітко артикульовано, як виглядатиме гуманітарна подача води. Очевидно, Леонід Макарович має саме таке рішення і саме це він мав на увазі", - розповів Антонюк.

Експерт нагадав, що припинення подачі води в промислових обсягах Північно-Кримським каналом є рішенням Ради національної безпеки і оборони.

Читайте також: Нехай російські солдати п'ють ослячу сечу: Ляшко про воду для Криму

Як відомо, голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що Україна може відновити водопостачання в анексований Крим, якщо там станеться гуманітарна катастрофа.

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що президент Росії Володимир Путін готовий "розміняти" Крим на Донбас.

Джерело Україна 24 Теги