Вхопилися, що "зрада" - експерт оцінив заяву Фокіна щодо Донбасу

Експерт прокоментував можливість особливого статусу й амністії для Донбасу

Вхопилися, що "зрада" - експерт оцінив заяву Фокіна щодо Донбасу

Політичний експерт Богдан Бондаренко в ефірі телеканалу "Україна 24" жорстко розкритикував заяву заступника голови української делегації на переговорах Тристоронньої контактної групи Вітольда Фокіна про загальну амністію, проведення виборів, а також про особливий статус для всього Донбасу.

"Заяви Кравчука і Фокіна, якщо не дивують мене, то я принаймні не розумію, в якій реальності вони існують. Немає ніяких питань до їхньої сили особистості в той момент, коли вони були при владі, але станом на зараз звідки взяті, я не розумію, звідки", - заявив експерт.

Читайте також: "Основна проблема - Росія": Мінсоцполітики про пенсії для Донбасу

Оцінюючи можливість амністії на Донбасі, Бондаренко зазначив:

"Амністія - вхопилися, що зрада і тому подібне. З якої точки зору подивитися. Якщо дивитися з точки зору мене як громадянина - так. А якщо з точки зору закону про особливий статус, законопроєкту про амністію, який ухвалив парламент, але Порошенко не підписав. З точки зору "Мінська-1" і "Мінська-2" дійсно відповідає загальна амністія".

Щодо заяви Фокіна про особливий статус для всього Донбасу, експерт зазначив:

"Якщо Фокін говорить про весь Донбас, навряд чи мені Фокіну пояснювати, що Донбас входить частково у Запорізьку область. Донбас - це Донецький вугільний басейн, це не адміністративно-територіальна одиниця. Якщо говорити про "конституцію ДНР", там записано Донецька область. Я не розумію, до чого ця заява. Людина прийшла й намагається питання вирішувати "по-житейськи", хоча тут є геополітика та багато інших факторів".

Раніше Вітольд Фокін заявив, що для припинення війни "потрібно оголосити загальну амністію, провести вибори, вирішити питання особливого статусу окремих районів, а краще - всього Донбасу".

Читайте також: "Шанс на завершення війни": в ТКГ відреагували на гучну заяву Зеленського

Нагадаємо, керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, за яких умов президент Росії Володимир Путін готовий забрати свої війська з Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги