Хасиди в Умані: мер назвав серйозну проблему через паломників

В одного з паломників вже виявили коронавірус

Хасиди в Умані: мер назвав серйозну проблему через паломників

Дозвіл паломникам-хасидам святкувати в Умані єврейський новий рік Рош-ха-Шана ускладнить епідеміологічну ситуацію в місті, в одного з туристів вже виявили коронавірус.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" мер Умані Олександр Цебрій.

Міський голова зазначив, що сподівався на підтримку Кабміну, але 27 серпня вийшла урядова постанова, "яка дозволяє в той чи інший спосіб паломникам і іншим громадянам з так званої "червоної зони", а це понад 70 країн, потрапляти на територію нашої країни".

Читайте також: Чи потрібно забрати з Умані могилу цадика Нахмана: головний рабин України дав відповідь

Популярні відео

На його думку, дозвіл на в'їзд паломників – "м'яко кажучи, не найкращий захід, щоб протидіяти коронавірусу поточного року". Цебрій повідомив, що на сьогодні у відділенні уманської інфекційної лікарні на стаціонарі з коронавірусом перебувають 18 осіб і 14 лікуються амбулаторно.

"Була інформація, що один із прочан у Львові здавав ПЛР-тест, він виявився позитивним. Наразі він перебуває на території нашого міста, цим займаються поліція і наші лікарі. Я наполягаю, щоб усі люди, які прибули з "червоної зони", були відповідно протестовані", - заявив Цебрій.

Читайте також: Конфлікт хасидів з місцевими жителями в Умані: мер назвав серйозну проблему

Раніше мер Умані Олександр Цебрій заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", що місто не зазнає збитків від заборони на в'їзд паломників-хасидів, які святкують у вересні єврейський новий рік Рош-ха-Шана.

Джерело Україна 24 Теги