Хасиди на кордоні з Україною: у Авакова стверджують, що паломників обдурили

Немає підстав пропускати хасидів в Україну, заявив Геращенко

Хасиди на кордоні з Україною: у Авакова стверджують, що паломників обдурили

Заступник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Антон Геращенко в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів про ситуацію на білорусько-українському кордоні, де сотні хасидів намагаються потрапити на територію України для святкування єврейського Нового року Рош га-Шана.

«Ті люди, які виманили оманливим шляхом до Білорусі представників релігійної течії хасидизму і пообіцяли їм, що їх можуть пропустити в Україну, ті люди вчинили правопорушення, хасиди були фактично ошукані, і їх заманили в Білорусь», - зазначив заступник міністра МВС.

Читайте також: Мер Умані пообіцяв жорсткі карантинні заходи щодо хасидів

За його словами, наразі немає ніяких підстав пропускати хасидів на територію України.

«У нас немає підстав пропускати цих громадян в Україну. Діє законодавство, яке забороняє такі дії. Нині прикордонники забезпечили доступ гуманітарних місій до осіб, які перебувають між кордонами Білорусі та України, і ми просто роз'яснюємо, що хасидам необхідно повернутися в місця, звідки вони приїхали, тобто в Ізраїль та інші країни», - заявив Геращенко.

Читайте також: Хасидів обдурили — голова єврейської громади про ситуацію на кордоні з Білоруссю

Раніше депутат ізраїльського Кнесету Євген Сова заявив, що Україна мала б вирішити питання з візитом паломників-хасидів задовго до свята Рош га-Шана.

Джерело Україна 24 Теги