"Послаблень не буде ніяких": як карантин може вплинути на якість освіти

Очільник Українського інституту розвитку освіти розповів про те, чи будуть послаблення у ЗНО через карантин

"Послаблень не буде ніяких": як карантин може вплинути на якість освіти

Чи будуть послаблення у ЗНО у зв'язку з особливими умовами, в яких проходить підготовка і навчання в останні місяці, розповів очільник Українського інституту розвитку освіти Вадим Карандій в ефірі каналу "Україна 24". 

"Послаблень не буде ніяких, тому що ЗНО сформоване, виходячи зі стандартів загальної середньої освіти, які є чинними та не переглядаються в залежності від обставин, які є навколо нас", — сказав він. 

Експерт розповів, як буде діяти Міністерство освіти, щоб мінімізувати шкоду, яка може бути спричинена процесу освіти:

"Якщо говорити про карантинний період 2-3 місяці загально, в глобальному сенсі він не буде впливати на якість освіти. Звичайно, деякі прогалини можуть бути, але наразі Міносвіти сформувало цілу низку заходів і пропозицій навчальним закладам, педагогам. Це зокрема і можливість продовження навчання в червні, а також повернення до повторення певних тем, актуалізації знань на початку наступного навчального року".

Нагадаємо, 29 травня у Міносвіти повідомили, що у зв'язку з пандемією коронавірусу і карантином державну підсумкову атестацію для 4 і 9 класів буде скасовано, а зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) перенесено.

Теги