Сивохо заявив, що миру в Україні нічого не заважає

Голова Платформи примирення вважає, що від Тристоронньої контактної групи немає толку

Сивохо заявив, що миру в Україні нічого не заважає

Для встановлення миру в Україні немає ніяких перешкод, і "потрібно просто виконувати зобов'язання".

Таку думку в ефірі каналу "Україна 24" висловив голова "Національної платформи примирення і єдності" Сергій Сивохо.

"Зараз майданчиків для мирного процесу дуже багато, толку тільки немає. Давайте візьмемо основний майданчик - ТКГ. Спочатку зміна керівництва нашої делегації сприйнялася позитивно, тому що Леонід Макарович (Кравчук - ред.) і Вітольд Павлович (Фокін - ред.) це досвідчені і здатні домовлятися політики. Але варто їм зробити якісь важливі для мирного процесу заяви, влада, яка сама ж делегувала їм повноваження, починає робити дивне обличчя і відморожуватися", - сказав громадський діяч.

Читайте також: Злочинний папірець - очільник "Нацкорпусу" про Мінські угоди

На думку Сивохо, "Україні потрібно виконувати зобов'язання", і тоді мир настане.

"Не треба загравати і заграватися, просто потрібно виконувати зобов'язання України в рамках підписаних угод і свої передвиборні обіцянки. І буде щастя всім. Вся Україна чекає рішучого рішення щодо Донбасу, скажімо так. Тому досить стояти в позі поганих танцюристів, миру в Україні нічого не заважає", - сказав Сивохо.

Читайте також: Україною намагаються маніпулювати - дипломат США про Мінські домовленості

Нагадаємо, раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков сказав, що Мінські угоди давно застаріли і потребують модернізації.

Джерело Україна 24 Теги