Олена Зеленська закликала школярів вчитися онлайн

Дружина президента розповіла українцям про "Всеукраїнську школу онлайн"

Олена Зеленська закликала школярів вчитися онлайн

Дружина президента України Олена Зеленська звернулася до українців щодо запуску проєкт “Всеукраїнська школа-онлайн”.

"Я вірю, що зовсім скоро завдяки нашим зусиллям ми подолаємо пандемію і зможемо повернутись до нашого звичного ритму життя: прогулянок, подорожей, зустрічей з друзями. А потім настане літо і справжні не карантинні канікули. Але щоб потім по-справжньому насолоджуватися канікулами, треба спочатку успішно закінчити навчальний рік. І саме для того, щоб ви могли не припиняти навчання, стартує “Всеукраїнська школа-онлайн”. Понад 40 вчителів записують для вас свої відеоуроки, щоб ви могли отримувати максимум якісних знань дистанційно. Тому уважно слідкуйте за розкладом і ви все встигнете. Успіхів!", — сказала вона.

Нагадаємо, 31 березня Офіс президента повідомив про старт проєкту "Школа онлайн". В рамках проєкту 40 педагогів з Києва під час карантину стануть вчителями для всієї України. Учні з 5 по 11 клас зможуть вивчати 11 предметів. Щоранку уроки транслюватимуть українські телеканали.

Також Міністерство цифрової трансформації спільно з Фондом Ріната Ахметова і футбольним клубом “Шахтар” створили освітній серіал "Діджітал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту", в якому братимуть участь гравці ФК "Шахтар" та ведучі проєкту "Мамахохотала".

Теги