Чи можна гуляти в парках у масці — у МВС дали пояснення

Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко розповів, скільки людей порушили нові обмеження в перший день їх застосування

Чи можна гуляти в парках у масці — у МВС дали пояснення

Кількість порушень в перший день дії більш жорстких карантинних заходів в Україні не дуже відрізняється від звичайної. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ситуація з порушеннями сьогодні не дуже відрізняється від попередніх днів. Це говорить про те, що громадяни України відповідально ставляться до правил. Порушення продовжують залишатися винятками. Фіксується близько 100-200 правопорушень на день", — повідомив він. 

Також Варченко роз'яснив, чи можна гуляти в парках при дотриманні інших правил (тобто ходити поодинці та у масці):

"Я радив би громадянам звернути увагу на офіційні роз'яснення на сайті Кабміну. Пробіжки й прогулянки парками відповідно до цієї постанови заборонені".

Крім того, радник голови МВС повідомив, що на третину зменшилася кількість правопорушень під час карантину, і пояснив причини:

"Значну частину зафіксованих правопорушень складали дрібні крадіжки. Зрозуміло, що зараз немає місць для таких крадіжок, наприклад, відкритих ринків з масовим доступом людей, немає щільності у громадському транспорті. Люди сидять вдома, і пограбування квартир - теж некомфортна ситуація для грабіжника".

Раніше президент Володимир Зеленський заявив, що завдяки карантину в Україні знизився відсоток захворюваності коронавірусом.

Теги