Дитячі садки в Україні: Борис Колесніков пояснив, що потрібно змінити

Як зазначив колишній віцепрем'єр, дитячі садки закладають "фундамент майбутнього"

Дитячі садки в Україні: Борис Колесніков пояснив, що потрібно змінити

Бізнесмен, громадський діяч, колишній віцепрем'єр-міністр Борис Колесніков в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що система дитячих садків в Україні потребує змін, і навів приклад західних країн.

"Якщо взяти американську систему - там рік оплачує держава, всі виходять через 2-4 місяці. Чому? Молоді мами бояться відстати від роботи своїх компаній. Вони бояться, що за цей рік компанія піде досить далеко, і вони втратять професійні навички. Я не закликаю до того, щоб віддати свою дитину через 2-4 місяці в ясла, проте, варто замислитися. Це може бути забезпечено якістю ясел", - сказав він.

Читайте також: "Люди отримають втричі більше": ексміністр дав рецепт підвищення зарплат

За словами Колеснікова, "це величезний резерв для місцевих рад і корпорацій".

"Як у всьому світі - муніципалітети будують свої садки, і є професійні компанії, які інвестують в освіту, де вже платні садки. Але будь-який роботодавець, опікуючись своїм співробітником, заплатить, у соцпакет буде вкладено перебування дитини в дитячому садку. Прості люди не повинні помітити зайвих витрат. Або ми як роботодавці заплатимо, або, якщо це муніципальні службовці, армія, поліція - заплатить бюджет. Тут фундамент майбутнього", - пояснив ексвіцепрем'єр.

Як зазначив Колесніков, "як би СРСР не лаяли, але дитячі садки там були досить високої якості порівняно з тими часами на тому самому Заході".

Раніше колишній віцепрем'єр-міністр Борис Колесніков в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав головну відмінність освіти в Україні і в США.

 

Джерело Україна 24 Теги