Треба відкласти спекуляції — "слуга народу" про російську вакцину від коронавірусу

Олександр Качура заявив, що головне — це ефективність вакцини

Треба відкласти спекуляції — "слуга народу" про російську вакцину від  коронавірусу

В Україні зростає статистика захворюваності на коронавірус. Чи потрібно в такій ситуації купувати російську вакцину від COVID-19, розповів народний депутат з партії "Слуга народу" Олександр Качура в ефірі каналу "Україна 24".

"Насамперед має бути здоров'я. І незалежно від того, хто буде виробником - Індія, Китай, США чи Росія — якщо ефективність буде доведена або зроблено відповідний висновок, у нас є ВООЗ, їм доведеться визнати, якщо ефективність покаже себе. Нам у цьому випадку треба буде відкласти якісь спекуляції, які є, "нехай українці помруть, але не дай Боже буде щось російське", — сказав він.

Читайте також: В Україні скоро з'явиться нова вакцина від грипу: в МОЗ розкрили подробиці

За словами Качури, Україна купує достатньо інших товарів у Росії.

"У нас і газ використовується російський, і ТВЕЛи (тепловиділяючі елементи - ред.) для ядерних електростанцій, величезний товарообіг, і потрібно політику подвійних стандартів припинити. У нас більшість вертольотів на російських лопатях, куплених через п'яті-шості руки", — зазначив він.

Раніше заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що Міністерство охорони здоров'я готове розгортати мобільні госпіталі в населених пунктах, де можлива нестача ліжок у лікарнях для хворих на коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги