Лікування коронавірусу: відомий лікар зробив роз'яснення

Борис Тодуров також відповів на запитання, кому варто побоюватися ускладнень від коронавірусу

Лікування коронавірусу: відомий лікар зробив роз'яснення

Лікування коронавірусу COVID-19 за єдиними стандартами є "досить умовною штукою", оскільки кожен пацієнт по-різному реагує на вірус і вимагає різних медикаментів.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" доктор медичних наук, професор, кардіохірург Борис Тодуров.

На запитання, чи варто побоюватися ускладнень від коронавірусу старшим людям з супутніми захворюваннями, Тодуров відповів:

"В цілому так, але зараз у нас лежить молодий чоловік, йому близько 20 років, у вкрай важкому стані ще кілька днів тому, тому що велика площа легенів уражена. У нього була така активна власна реакція, настільки реактивна відповідь, що нам довелося лікувати великою дозою гормонів".

Читайте також: Російські вакцини вже везуть в Україну - відомий лікар

За словами лікаря, "лікування COVID-19 за стандартами - це дуже умовна штука, тому що у кожного хворого є свої особливості, свої супутні захворювання, своя імунна відповідь, своя реакція".

"Одному достатньо антибіотиків від кашлю, іншому потрібні гормони, третьому - сильніші препарати, до трьох антибіотиків іноді доходить", - пояснив Тодуров.

Читайте також: "Ризик величезний": лікар пояснив, коли маска не врятує від коронавірусу

Нагадаємо, доктор медичних наук, лікар-кардіохірург Борис Тодуров в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що лікарні в Україні заповнені пацієнтами з коронавірусом на 120%.

Джерело Україна 24 Теги