Всесвітньо відомий журнал випустив книгу про видатних українок

У книзі зібрані фото, біографії та цитати з інтерв’ю шістдесяти героїнь

Всесвітньо відомий журнал випустив книгу про видатних українок

Українська редакція всесвітньо відомого модного журналу VOGUE презентувала унікальне видання з найуспішнішими українками.

Як повідомляє в своєму сюжеті телеканал "Україна 24", в книзі Ukrainian Women in VOGUE зібрали 60 образів жінок – співачок, моделей, художниць, спортсменок – які знайшли справу свого життя.

Світлини з'являлися протягом кількох років у різних номерах всесвітньо відомого модного журналу. Прикрасила обкладинку співачка, народна артистка України Тіна Кароль. Зйомки відбувалися в Нью-Йорку. Автор фото – відомий фотограф Грег Суолс, якому позували Кім Кардаш’ян, Кайлі Дженнер і Кеті Перрі.

"Українки – найкрасивіші жінки в світі. Ми можемо надихати, ми вміємо бути турботливими, ми вміємо бути сильними", - каже Тіна Кароль.

Читайте також: Відновлення шоу-бізнесу після карантину: експерт назвав три головні завдання

Популярні відео

Щоб зібрати особливі історіі відомих украінок, пішло півроку, розповідають редактори. Архівні роботи доповнювали новими фотосесіями та інтерв'ю. Усі історії мають свій стиль, а героїні надихають власним прикладом.

"Сучасна жінка може все, немає ніяких обмежень. Саме історії цих героїнь, які ми розповідаємо з книги, вони про це", - пояснила редакторка відділу культури Дар'я Слободяник.

У книзі зібрані найкращі кадри, біографії та цитати з інтерв’ю. Усього шістдесят героїнь, серед яких Софія Ротару, Міла Йовович, Джамала… Відомі артистки, письменниці, художниці, моделі, балерини розмірковують про кар’єру та сім’ю, публічність та своє розуміння щастя.

"Вдивляйтеся в очі та знаходьте там себе. І знаходьте причини, щоб йти далі, головне - з широко відкритим серцем", - каже співачка Віра Брежнєва.

Автори впевнені, що ця книга надихатиме змістом, формою і обов'язково залишить слід в історії.

Джерело Україна 24 Теги