Загибель українця в Польщі під час затримання: експерт назвав важливий момент

Експерт пояснив, чи зможе сім'я загиблого отримати компенсацію

Загибель українця в Польщі під час затримання: експерт назвав важливий момент

Родина українського заробітчанина в Польщі, який загинув під час затримання поліцією, навряд чи зможе розраховувати на отримання компенсації.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

"Коли ви приїздите до іншої країни, потрібно в першу чергу поважати її закони й ставитися з повагою до представників місцевої влади, зокрема поліції… За інформацією, що в нас є, була непокора з боку цієї людини й був застосований спецзасіб. На жаль, це призвело до загибелі людини. Якщо хтось з українців потрапляє в подібну ситуацію, потрібно підкорюватись, а вже потім звертатися до адвокатів, до наших консулів і захищати свої інтереси", - сказав він.

Читайте також: В Європу під прикриттям: журналісти викрили схему незаконного виїзду до ЄС 

Популярні відео

Як зауважив експерт, потрібно дочекатися завершення слідства щодо цього випадку, проте в нього "дуже великі сумніви, що родина загиблого зможе отримати якісь кошти".

"Коли українці потрапляють у якісь стосунки з поліцією, якщо вони поводяться чемно, польська поліція завжди йде назустріч. І навпаки – коли людина перебуває в стані алкогольного сп'яніння, я не кажу про цей конкретний випадок, вона відчуває себе безкарною і намагається довести комусь в іншій країні права, навіть не знаючи цих прав, поліція діє дуже жорстко", - наголосив Воскобойник.

Читайте також: Кого із заробітчан чекають за кордоном - кадровик озвучила професії та розмір зарплат

Нагадаємо, раніше юрист Михайло Ільяшев в ефірі телеканалу "Україна 24" дав низку порад українським заробітчанам, як захистити свої права за кордоном.

Джерело Україна 24 Теги